архив курсов
Курсы УЗИ от Натальи Носенко
Обратно на сайт
У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України,
в Україні введено воєнний стан.
Ми переносимо всі заходи, до стабілізації ситуації в нашій країні. І обов’язково повідомимо про відновлення роботи.
Безпечного простору і мирного життя нам усім.

Через обстріли і ситуацію телефон і вайбер не є на зв‘язку.
Для контакту наш мейл UZDeasy@gmail.com
Курсы, которые уже прошли в 2019-2022 году
Здесь можно посмотреть темы курсов, которые мы уже провели.
Прочитать о них подробней и записаться в лист ожидания можно на страницах курса. Как только соберутся новые группы – мы определим удобные даты и проведем повторные курсы.
2022
2021
2020
2019
Февраль 2022
Ноябрь 2021
Октябрь 2021
Август 2021
Июль 2021
Июнь 2021
Май 2021
Декабрь 2020
Ноябрь 2020
Октябрь 2020
Июль 2020
Июнь 2020
Апрель 2020
Декабрь 2019
Ноябрь 2019
Сентябрь 2019
Май 2019
Март 2019

КУРСЫ УЗИ СОСУДОВ

Выбирайте курсы в зависимости от уровня вашей подготовки: для начинающих и для врачей с опытом работы
ОТЗЫВЫ УЧАСТНИКОВ
Надя Місьо
Курси "Узд судин шиї " - це одні з найкращих курсів, які я відвідувала. Лектор не лише дуже доступно пояснює, показує, а видно що вкладає душу, для того щоб кожен зрозумів і зміг самостійно працювати. Все дуже доступно і інформативно. Щиро дякую Наталі Носенко за таку подачу матеріалу. Рекомендую дані курси всім, хто хоче чогось навчитись.
Дякую за чудові курси. Було дуже цікаво і корисно. Ваше прагнення зробити свою роботу як можна краще та до вдосконалення - захоплює та надихає. Гарного Вам робочого тижня.
Натали Ласорыб
Три дні дуже насичені. Багато інформації з фізики ультразвуку, анатомії , фізіології і все це пояснює конкретні моменти в уздг судин. Сподобались майстер класи бо це жива практика. Спроби самостійно визначити проценти стенозування.Розбір цікавих клінічних випадків. Обсяг інформації великий, що приємно порадувало.
Спасибо за очень познавательные и интересные лекции. Довольно сложный материал был мастерски преподнесен, все встало на свои места. Вы чудесный лектор, супер-профи и очень приятный человек. Спасибо за ту огромную работу, которая была проделана также при подготовке курса!
Показать еще
Дякую за знання, якими так щедро ділитесь і за неймовірну атмосферу, що панує під час роботи з Вами - як на лекціях, так і на особистому майстер-класі! Ви надихаєте працювати над собою ще більше і вірити в удачу!
Nadiia Verkalets
Побувала на Ваших навчальних курсах «Ультразвукова ангіологія». Була початківцем з мінімальними знаннями...після курсів було таке враження, що знаю уже занадто багато))) Інформації море і всю хочеться схопити.
Матеріал подано на вищому рівні!!!! Були і практичні навички, судинки усі вдалось вивести під контролем викладача.
На даний момент проводжу обстеження судин шиї—лікарі задоволені)))
Планую поїхати ще на інтракраніальні судити, чекаю на здобуток нових навичок і знань! Щиро Вам вдячна!!!
Екатерина Мельниченко
Я начинающий специалист в ультразвуковой диагностике патологии сосудов шеи и головы, поэтому для меня очень важно было попасть на курсы к профессионалу. 1-2 декабря 2018 года я прошла обучение на курсе стажировки и информации у вас, уважаемая Наталья Николаевна.С огромным удовольствием я прослушала два дня лекций, записала подробнейший конспект, которым пользуюсь регулярно, сфотографировала все слайды вашего доклада- с вашего позволения, и теперь использую их в работе. Очень благодарна за знания, которыми вы так щедро делитесь с курсантами, за атмосферу доброжелательности, за помощь в не понятных ситуациях на просторах Фейсбука. Я обязательно планирую пройти ещё раз ваши курсы через год, накопив опыта и вопросов. Огромная благодарность вам за то, что делитесь на своей странице информацией и отвечаете на все вопросы.
Дякую за насичений та цікавий курс. Ваші знання, вміння ними поділитися та ентузіазм до роботи надихають на самовдосконалення.
Показать еще
Оксана Волос
Я була взимку на курсах у Наталі Миколаївни. Незважаючи на те, що я новачок в судинах, а лекція і майстер клас був далеко не для «чайників» - почерпнула дуже багато корисного і важливого. Згодна, що за два дні все не вивчиш, та курс був правильний, грамотно організований та доступно викладений. Вчитись ми повинні постійно, і кожного разу з кожної лекції чи конференції , чи майстер класу кожна людина виносить достатній відсоток, щоб робити крок вперед. Тому дуже вдячна , що є такі люди як Наталя Носенко, які не шкодують свого часу для нас і дають вичерпну інформацію щодо тематики і, навіть, більше. Дякую Вам, Наталя!
Liliia Kirpenko
Була слухачем на курсах ультразвукової ангіології у Львові. Программа насичена, але доступна для сприйняття. Однозначно корисна як початківцям, так і просунутим юзерам ультразвукової аппаратури. Дуже сподобалось, що є активна практика під чуйним керівництвом викладача. Після курсів мала непогану базу для самостійних обстеженнь, продовжую розвиватися далі. Дякую Наталі Миколаївні!
Показать еще
Дякую за дійсно насичений та інтенсивний курс! Далеко не кожний лектор слідкує за оновленням рекомендацій та ще й відразу їх викладає! Це особливо цінно!!! Респект за Ваш високий професіональний рівень та талант викладача!!!
Дякую!!! Наталля Миколаївна, Ви прекрасна людина і чудовий лектор. Дуже доступно викладений навчально- пізнавальний курс .Буду рада зустрічі на наступному курсі.)))
Отримали задоволення від продуктивного спілкування .Ви професіонал своєї справи і чудова жінка .Перший день працювали 8 годин , а втоми не відчувалося .Було дуже цікаво .Аудиторія намагалось не пропустити жодного слова.
Дякуємо,все було чудово! Багато нової інформації! Прекрасна подача матеріалу!
Борова Олеся
Шановні колеги! Я була на курсах у 2017 році. Чудові курси,прекрасний лектор.Все чітко, доступно, змістовні лекції .Отримала безцінні знання та багато позитивних емоцій. .РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
КОНТАКТЫ
Свяжитесь со мной любым удобным способом.
Буду рада новым идеям, отвечу на ваши вопросы
Нажимая на кнопку, вы разрешаете обрабатывать персональные данные и соглашаетесь с Пользовательским соглашением.
Подпишитесь и будьте первыми в курсе новостей
2019-2022 © UZDeasy